• (098) 451-67-60
  • (063) 521-26-04
  • Пн-Пт: 8:00-17:00    Перерва: 13:00-14:00    Сб-Нд: вихідні дні

Про нас

Компанія Дизель-Сервіс була заснована у 1999 році і на сьогоднішній день по праву займає лідируючі позиції у сфері професійного ремонту паливної апаратури. Ми пропонуємо широкий спектр послуг пов’язаних з технічним обслуговуванням та ремонтом паливних систем дизельних двигунів.

Завдяки професійній виробничій базі, обладнанню фірми Dimed, Diesellend, Open System та майстерності наших фахівців, компанія Дизель-Сервіс надає послуги найвищої якості.

Фахівці компанії Дизель-Сервіс регулярно вдосконалюють свою професійну майстерність і проходять спеціальне навчання базі авторизованого сервісного центру Bosch i Denso.

Ми слідкуємо за усіма світовими новинками у сфері розвитку паливних систем дизельних двигунів, а також інших автомобільних агрегатів та відразу оволодіваємо найсучаснішими методами і технологіями в авторемонтній майстерності.

Компанія Дизель-Сервіс надає повний комплекс авторемонтних послуг, гарантійне та сервісне обслуговування автомобілів.

  • Двадцятирічний досвід ремонту паливної апаратури дизельного двигуна;
  • Відсутність таємниць від клієнтів. Все наглядно показуємо, пояснюємо, погоджуємо;
  • Здійснюємо ремонт "під ключ" і несемо відподальність за всю виконану роботу;
  • Беремо плату тільки за вирішену проблему;
  • Інформаційна підтримка для постійних клієнтів.

Як ми працюємо

Оформлення замовлення

Діагностика автомобіля

Діагностика автомобіля

Монтажні роботи

Ремонт паливного насосу
Ремонт форсунок Common Rail

Ремонт паливного насосу
Ремонт форсунок Common Rail

Готово

Оформлення замовлення

Надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобіля чи його агрегатів починається із заповнення наряду замовлення. Цей документ дозволяє вирішити всі попередні і подальші питання між клієнтом і виконавцем послуг. В ньому відображаються несправності автомобіля, дані транспортного засобу та його власника, перелік замінених запасних частин та проведених робіт, а також прізвище призначеного відповідального майстра.

Після оформлення наряду-замовлення призначений майстер-приймальник приймає об’єкт ремонту (автомобіль чи агрегат) занотовує скарги та побажання клієнта стосовно несправності об’єкту ремонту та при потребі проводить ходові випробування для кращого виявлення та розуміння несправності.

Діагностика автомобіля

Діагностика автомобіля - це перевірка, що дозволяє визначити технічний стан автомобіля чи вузла без потреби його розбирання.

Діагностування автомобіля проводиться для того, щоб виявити будь-які несправності, визначити причини їх появи, а також встановити безвідмовний термін експлуатації. Для автомобільної діагностики використовуються всілякі засоби і методи, які здатні по температурі, вібрації, шуму або витраті палива визначити не тільки технічний стан, але і працездатність авто в цілому, а також усіх його механізмів і агрегатів.

Для проведення комп’ютерної діагностики ми використовуємо як автомобільні сканери дилерского рівня (Mercedes-Benz , Renault, Ford, Volkswagen, Audi, PSA Peugeot-Citroën, Mazda, Volvo) так і мультимарочні (Bosch KTS540 та Launch X431). Додатковими приладами та інструментами в процесі діагностики також є осцилографи, мотортестери, прилади заміру компресії двигуна, імітатори сигналів керування та інші спеціалізовані прилади.

Монтажні роботи

За результатами проведеної діагностики та після узгодження з клієнтом проводиться заміна пошкоджених деталей та вузлів або їх демонтаж для наступної перевірки та ремонту. Для проведення демонтажу вузлів паливної системи ми використовуємо спеціальні знімачі форсунок (гідравлічні чи гвинтові), спеціалізовані пристрої та інструмент для демонтажу паливних насосів високого тиску та інші пристрої. Якість монтажних робіт ми забезпечуємо професійним інструментом , чистотою деталей, що збираються, оснащенням робочих місць, контролем в процесі складання і випробування зібраних вузлів та агрегатів.

Ремонт паливного насосу

Якісний ремонт паливного насоса високого тиску можливий лише при використанні спеціалізованих стендів і тільки фахівцями з відповідними знаннями і навичками. Особливо якщо мова йде про сучасні автомобілі з системою Common Rail.

Тому даний ремонт може знадобитися на будь-якому з етапів експлуатації автомобіля – як через фізичний знос і відпрацювання ресурсу, так і через заправку низькоякісним паливом. Як відомо, дизельні авто набагато більш чутливі до неякісного пального, ніж бензинові.

Ми маємо технічну можливість перевірити і відремонтувати як механічні паливні насоси вітчизняного і іноземного виробництва, так і найсучасніші з системою Сommon Rail провідних фірм Bosch, Delphi, Denso та Siemens.

Ремонт форсунок Common Rail

Коли у вашого автомобіля нерівномірна робота двигуна, знижена потужність, підвищена витрата палива та присутня димність - це є симптомами неякісної роботи паливних форсунок. Для їх якісної перевірки та ремонту необхідне спеціалізоване обладнання та інструмент.

Компанія “Дизель-Сервіс” здійснює ремонт дизельних механічних форсунок, електромагнітних та п’єзофорсунок системи Сommon Rail провідних фірм Bosch, Delphi, Denso та Siemens. У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які досконало знають свою справу. Вони швидко знайдуть причину несправності і зроблять валіфікований ремонт форсунок.

Готово